Демонстраційна зала металевих меблів
Телефонуйте в

Демонстраційна зала сейфів та металевих меблів

Демонстраційна зала УХЛ-МАШ ™ на сьогоднішній день є самою популярною залою металевих та промислових меблів в Україні

Представництва нашої компанії є практично у всіх областях України. Такого статусу нам вдалося досягти завдяки великому виробничому майданчику, максимально широкому асортименту, високій якості продукції, а також розумній ціновій політиці і відмінному сервісу.

Допоможемо вибрати, не дамо нудьгувати!

Наша головна задача полягає не тільки в тому, щоб просто продати Вам потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати і підказати що краще вибрати. Для цього ми почали знімати відеоогляди, готувати статті і новини. Озброївшись всебічною інформацією по необхідному товару його головних конкурентів, Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який Вам потрібен.

Наш сайт в середньому відвідує понад 1500 унікальних користувачів в день, і це число постійно продовжує зростати. Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо нарощувати обороти, прагнучи стати кращим виробництвом металевих меблів в країні - місцем, де Ви зможете вибрати і замовити будь-які меблі - усвідомлено, недорого і зручно.

Нам довіряють

Нашою основною метою і основним принципом у роботі з клієнтами є їх задоволеність - як роздрібних покупців, так і великих організацій. З деякими відомими компаніями ми співпрацюємо вже понад 20 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди знаходимося на Вашій стороні, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% у Ваших руках. Ми пишаємося тим, що серед наших клієнтів є:

klienty.png

Для зручності вибору

Ми завжди прагнемо надати Вам максимум достовірної та корисної інформації про товари що продаються у нас на сайті. Сайт УХЛ-МАШ забезпечений простими і ефективними інструментами вибору товарів за технічними характеристиками. Наприклад, у категорії "Промислові меблі" Ви можете задати сортування по 5 важливим параметрам. Ми готові запропонувати Вам 100% сумісні супутні товари, аксесуари і витратні матеріали.

Також є демонстраційна зала загальною площею більше 650 м2, де ви можете в чотирьох залах наживо оглянути і спробувати в дії сподобавшийся товар, або ж просто забрати своє замовлення.

1 зал.

Одягові металеві шафи, чарункові шафи, меблі для офісу. Також представлені стелажі для дому, складу та офісу.

2 зал.

Верстати, інструментальні шафи і тумби.

3 зал.

Сейфи різних категорій, серверні шафи і монтажні стійки.

4 зал.

Офісні сейфи, детектори валют, абонентські шафи.

У компанії УХЛ-МАШ працюють професійні продавці та консультанти. У телефонному режимі або безпосередньо в мдемонстраційній залі вони готові надати Вам кваліфіковану технічну консультацію і відповісти на будь-які питання.

Швидка і зручна доставка в усі регіони України

Всі товари в нашій демонстраційній залі можна доставити в будь-який регіон України. Доставка в межах Києва здійснюється протягом двох робочих днів. Так само ми здійснюємо доставку у всіх обласних центрах України.

Детальніше про вартість доставки

Можлива оплата замовлення декількома способами: готівковим і безготівковим платежем

Адреса демонстраційної зали

Будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 66