Послуги
Телефонуйте в

Послуги компанії УХЛ-МАШ

Компанія УХЛ-МАШ надає послуги по доставці та збірці товарів. 

delivery.jpg

У перелік послуг входить:

  • розкрій тонколистового металу на координатно - револьверних пресах АМАDА
  • розкрій на лазерному комплексі TRUMPF
  • листової конструкційної сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, міді та латуні.
  • гнуття деталей на гибочних машинах АМАDА і гибочном комплексі Salvagnini P2Xe
  • порошкове фарбування деталей, виготовлених з металу як підприємства, так і замовника. Фарбування проводитися по повному циклу фарбувальних робіт: мийно ​​- фосфатуюча підготовка поверхні, попередня сушка, нанесення порошкової фарби на фарбувальному комплексі GEMA та сушка в камері формування покриття при температурі 180 - 200 град. С.

Ми можемо виконати розробку дизайн - проектів розміщення металевих, лабораторних меблів і стелажів в зазначених вами приміщеннях, а також запропонувати найбільш раціональне розміщення меблів, як стандартного, так і індивідуального замовлення. Може бути запропоновано укомплектування станцій технічного обслуговування спеіалізірованними верстаками і мобільними візками сучасного дизайну з інструментом відмінної якості.

Лазерна різка металу

Наша компанія гарантує дуже високу якість і низьку вартість роботи.

Лазерна різка на сьогоднішній день є однією з найпотрібніших технологій для виробництва різних металоконструкцій, вивісок, елементів машинобудування, декоративних виробів інтер'єру та ін. Незважаючи на застосування сучасних технологій для лазерної різки металу, ціна на цей вид послуг приємно дивує клієнтів.

 

З яких параметрів формується ціна на послуги лазерної різки?

Ми маємо гнучку систему ціноутворення, вона формується виходячи з наступних параметрів:
  • вид металу (Різка алюмінію, нержавіючої сталі, латуні, сталі);
  • товщина сплаву;
  • обсяг замовлення;
  • кількість елементів, що розміщуються на листі.

Найбільш точні підрахунки вартості на розрізання металу лазером ви можете отримати, відіславши заявку або уточнивши прайс на лазерну резку у наших менеджерів.

Лазерна різка з ЧПУ

Різка лазером з чпу (числовим програмним управлінням) дає можливість виготовити деталі найскладніших форм з дуже високою точністю і швидкістю. За допомогою електронної системи управління, креслення, зроблені в програмі CAD, відправляються в програмну систему управління верстатом. Лазера різка металу відбувається у відповідності з кресленнями замовника, а підготовка до початку робіт займає не дуже багато часу. При цьому ціна на лазерну резку знижується за рахунок зменшення браку деталей, відходів і відсутності необхідності додаткової обробки готових виробів. Це відбувається через те, що при розрізанні листового металу промінь лазера з невеликим діаметром і високою інтенсивністю нагріває і пропалює метал виключно тільки в точці контакту з поверхнею матеріалу. При цьому знаходиться біля променя матеріал поверхні виробу не пошкоджується. За рахунок своєї потужності світлового потоку невеликий діаметр променя дає можливість робити край розрізу дуже тонким, і через це лазерна різка металу відрізняється дуже високою точністю.

Лазерна різка листового металу


Нові технології дозволяють отримати різні сплави, що задовольняють тим або іншим вимогам продукції. Залежно від складу металу застосовується певна техніка для розрізання. Лазерна різка металу дозволяє обробляти листи товщиною до 20 мм. При цьому для кожного матеріалу застосовується особлива технологія. Всі особливості роботи з різними металами відомі нашим фахівцям і застосовні на виробництві.

Ми здійснюємо лазерну резку металу в Києві на замовлення і враховуємо всі вимоги замовника до заданної роботи. Для нас важлива довготривала співпраця з кожним клієнтом, тому наша діяльність спрямована на постійне поліпшення надаваних послуг.

Наше підприємство надає широкий спектр послуг від розробки конструкторської документації та виробництва замовлення до доставки продукції замовнику і складально-монтажних робіт, проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування випущеної продукції.

Порошкове фарбування деталей:

Фарбування порошковими фарбами являє собою найбільш досконалу технологію отримання покриття. Автоматична лінія порошкового фарбування з попереднім фосфатуванням поверхні забезпечує високу якість, відмінні технічні характеристики, кращі експлуатаційні і декоративні властивості покриття.


Сервісний центр

ПрАТ УХЛ-МАШ має власний сервісний центр, який здіснює сервісне обслуговування

металевих меблів власного виробництва.

В тому числі: шаф металевих, шаф канцелярських, верстаків, стелажів та інших.

Адреса сервісного центра: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 66

Контактний телефон: 044 521-01-01, 044 521-01-00.