Послуги
Телефонуйте в

Послуги компанії УХЛ-МАШ

Лазерна різка металу


Користується великим попитом в промисловості, оскільки різка лазером – самий прогресивний і передовий технологічний спосіб розкрою листового матеріалу. Використання цієї технології гарантує високу продуктивність і точність. Різання металу лазером застосовують практично для будь-яких видів металу. Використання сучасного німецького обладнання компанії “TRUMPF” для розкрою листового металу дозволяє вирізати деталі найрізноманітнішої форми з точністю до 0,1 мм.

Наші можливості:

 • Різка легованої сталі (нержавіюча сталь) завтовшки 0,5 – 4 мм;
 • різка конструкційної сталі (чорна сталь) завтовшки 0,5 – 16 мм;
 • різка оцинкованої сталі товщиною 0,5 – 3 мм;
 • різка алюмінію завтовшки 0,5 – 4 мм;
 • різка латуні товщиною 0,5 – 3 мм;
 • різка міді товщиною 0,5 – 3 мм;
 • максимальні габарити листа металу – 1500 х 3000 мм.

Щоб зробити замовлення потрібно:

Підготувати креслення в форматі DXF або DWG.

У кресленні повинен бути тільки контур деталі, яка вирізається, в масштабі 1:1. Кожна деталь повинна бути вкладена в окремий файл.

Вислати запит на пошту jn@uhl-mash.com.ua з необхідною інформацією: Кожна деталь повинна бути вкладена в окремий файл. Вказати матеріал та кількість виробів.

Згинання листового металу


Згинання листового металу являє собою технологічну операцію, при якій плоскій заготовці надається нова об’ємна форма. Гнуття металу виконується тільки за рахунок пластичної деформації матеріалу. Згинання металу відбувається стисненням одних та розтягуванням інших шарів деталі. Для згинання листового металу застосовуємо сучасне обладнання від японського виробника “AMADA” . За допомогою передового обладнання, персоналу компанії з багаторічним досвідом роботи, УХЛ-МАШ виконує найскладніші згини з високою точністю.

Наші можливості:

 • Згинання нержавіючої сталі, чорного металу, алюмінію.
 • Товщина заготовки: 0,5 – 6 мм.
 • Довжина заготовки: до 3 м

Щоб зробити замовлення потрібно:

Підготувати креслення в форматі pdf.

Вислати запит на поштову адресу jn@uhl-mash.com.ua.

У кресленнях потрібно вказати ті розміри згинів, які охоплюються.

    Розкрій металу

За допомогою координатно-пробивного преса – один з найбільш ефективних і популярних методів обробки листового металу. Виготовлення деталей на координатно-пробивних пресах полягає в послідовному штампуванні отворів за допомогою набору змінних штампів, що встановлюються в револьверній голівці преса. За допомогою високоточного координатного пристрою, заготівля подається на робочу позицію.  

Сучасні координатно-револьверні преси дозволяють не тільки вирубувати отвори, контури різної форми і розмірів, але і виконувати складні елементи, такі як:

 • зрізи,
 • пази,
 • жалюзі,
 • заокруглення,
 • фігурну перфорацію,
 • зенковку,
 • різні складні формування.

Компанія УХЛ-МАШ використовує сучасні координатно-пробивні преси компаній “PRIMA-POWER” та “AMADA” . Прес укомплектований двома мультитулами, один з яких оснащений поворотним бойком, що дозволяє виконувати обробку складних контурів.  

Основні переваги:

 • розкрій металу без термічного нагріву;
 • висока точність виготовлення виробів;
 • формування об’ємних елементів;
 • висока швидкість і продуктивність.  

Щоб зробити замовлення потрібно:

Вислати запит на пошту jn@uhl-mash.ua    з необхідною інформацією:

креслення в форматі DXF або DWG.

У кресленні повинен бути тільки контур деталі, який вирізається, в масштабі 1:1. Кожна деталь вкладена в окремий файл. Також потрібні креслення в форматі PDF, якщо на виробі присутні: зенковка, пуклевка, формовка, ребра жорсткості;

Назву матеріалу   та кількість виробів.


Панелезгинальна машина (панелезгинальний центр) – це технологічний прорив в галузі обробки листового металу.

Традиційні преси для згинання металу не відповідають новим потребам в повній мірі, оскільки для них характерні:

– тривалий час установки,

– технічні обмеження з виробництва деталей складного профілю,

– присутність людського фактора, що знижує повторюваність і збільшує відсоток браку.

За допомогою цієї панелезгинальної машини можна виготовити деталі для самих різних галузей і сфер застосування від філігранних профілів до піддонів великого розміру. На ньому можливо згинати деталі з різними радіусами без використання спецінструменту, мінімальні відбортовки, за допомогою функції FreeBend отримувати витончені унікальні згини, які неможливо повторити на класичному гибочном пресі. Напівавтоматичний поворотно-гибочний ніж істотно мінімізує людський фактор завдяки автоматичній зміні інструменту. Також під час гнуття деталі не потрібно піднімати, досить повертати на станині, яка оснащена роликами і щітками. Верстат сам фіксує деталь і подає в місце гнуття. Всі ці фактори підвищують повторюваність, продуктивність і якість. Компанія УХЛ-МАШ на виробництві використовує панелезгинальні машини SALVAGNINI P2Xe.

Основні переваги:

 • висока точність і повторюваність виготовлення виробів;
 • висока швидкість і продуктивність;
 • виготовлення різних радіусів без застосування спецінструменту; виготовлення унікальних згинів і форм, які неможливо повторити на класичному Листозгині.

Допустима товщина металу для гнуття:

 • конструкційна сталь (чорна сталь) 0,5 – 1,5 мм,
 • легована сталь (нержавіюча сталь) 0,5 – 1,5 мм,
 • алюміній 0,5 – 1,5 мм;

Максимальна висота полки згину – 165 мм; Максимальна довжина згину – 2180 мм.

Щоб зробити замовлення потрібно:

Вислати запит на пошту   jn@uhl-mash.com.ua. До листа додати наступну інформацію:

– 3D модель деталі в форматі SLDPRT (SolidWorks) або IGES, STEP. - креслення в форматі PDF, в яких вказані розміри згинів і габарити деталей

– матеріал, товщина матеріалу і кількість виробів.Компанія УХЛ-МАШ надає послуги по доставці та збірці товарів. 

delivery.jpg

У перелік послуг входить:

 • розкрій тонколистового металу на координатно - револьверних пресах АМАDА
 • розкрій на лазерному комплексі TRUMPF
 • листової конструкційної сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, міді та латуні.
 • гнуття деталей на гибочних машинах АМАDА і гибочном комплексі Salvagnini P2Xe
 • порошкове фарбування деталей, виготовлених з металу як підприємства, так і замовника. Фарбування проводитися по повному циклу фарбувальних робіт: мийно ​​- фосфатуюча підготовка поверхні, попередня сушка, нанесення порошкової фарби на фарбувальному комплексі GEMA та сушка в камері формування покриття при температурі 180 - 200 град. С.

Ми можемо виконати розробку дизайн - проектів розміщення металевих, лабораторних меблів і стелажів в зазначених вами приміщеннях, а також запропонувати найбільш раціональне розміщення меблів, як стандартного, так і індивідуального замовлення. Може бути запропоновано укомплектування станцій технічного обслуговування спеіалізірованними верстаками і мобільними візками сучасного дизайну з інструментом відмінної якості.

Лазерна різка металу

Наша компанія гарантує дуже високу якість і низьку вартість роботи.

Лазерна різка на сьогоднішній день є однією з найпотрібніших технологій для виробництва різних металоконструкцій, вивісок, елементів машинобудування, декоративних виробів інтер'єру та ін. Незважаючи на застосування сучасних технологій для лазерної різки металу, ціна на цей вид послуг приємно дивує клієнтів.

 

З яких параметрів формується ціна на послуги лазерної різки?

Ми маємо гнучку систему ціноутворення, вона формується виходячи з наступних параметрів:
 • вид металу (Різка алюмінію, нержавіючої сталі, латуні, сталі);
 • товщина сплаву;
 • обсяг замовлення;
 • кількість елементів, що розміщуються на листі.

Найбільш точні підрахунки вартості на розрізання металу лазером ви можете отримати, відіславши заявку або уточнивши прайс на лазерну резку у наших менеджерів.

Лазерна різка з ЧПУ

Різка лазером з чпу (числовим програмним управлінням) дає можливість виготовити деталі найскладніших форм з дуже високою точністю і швидкістю. За допомогою електронної системи управління, креслення, зроблені в програмі CAD, відправляються в програмну систему управління верстатом. Лазера різка металу відбувається у відповідності з кресленнями замовника, а підготовка до початку робіт займає не дуже багато часу. При цьому ціна на лазерну резку знижується за рахунок зменшення браку деталей, відходів і відсутності необхідності додаткової обробки готових виробів. Це відбувається через те, що при розрізанні листового металу промінь лазера з невеликим діаметром і високою інтенсивністю нагріває і пропалює метал виключно тільки в точці контакту з поверхнею матеріалу. При цьому знаходиться біля променя матеріал поверхні виробу не пошкоджується. За рахунок своєї потужності світлового потоку невеликий діаметр променя дає можливість робити край розрізу дуже тонким, і через це лазерна різка металу відрізняється дуже високою точністю.

Лазерна різка листового металу


Нові технології дозволяють отримати різні сплави, що задовольняють тим або іншим вимогам продукції. Залежно від складу металу застосовується певна техніка для розрізання. Лазерна різка металу дозволяє обробляти листи товщиною до 20 мм. При цьому для кожного матеріалу застосовується особлива технологія. Всі особливості роботи з різними металами відомі нашим фахівцям і застосовні на виробництві.

Ми здійснюємо лазерну резку металу в Києві на замовлення і враховуємо всі вимоги замовника до заданної роботи. Для нас важлива довготривала співпраця з кожним клієнтом, тому наша діяльність спрямована на постійне поліпшення надаваних послуг.

Наше підприємство надає широкий спектр послуг від розробки конструкторської документації та виробництва замовлення до доставки продукції замовнику і складально-монтажних робіт, проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування випущеної продукції.

Порошкове фарбування деталей:

Фарбування порошковими фарбами являє собою найбільш досконалу технологію отримання покриття. Автоматична лінія порошкового фарбування з попереднім фосфатуванням поверхні забезпечує високу якість, відмінні технічні характеристики, кращі експлуатаційні і декоративні властивості покриття.


Сервісний центр

ПрАТ УХЛ-МАШ має власний сервісний центр, який здіснює сервісне обслуговування

металевих меблів власного виробництва.

В тому числі: шаф металевих, шаф канцелярських, верстаків, стелажів та інших.

Адреса сервісного центра: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 66

Контактний телефон: 044 521-01-01, 044 521-01-00.