Welcome!

×

Choose a website language from the list of available onesIf no language is selected, the site will automatically switch to Ukrainian.

Послуги компанії УХЛ-МАШ
Телефонуйте в

Послуги компанії УХЛ-МАШ

Вітчизняна виробнича компанія ПрАТ ,,УХЛ-маш,, має великий парк найсучасніших, високотехнологічних верстатів, таких, як оптоволоконний лазер німецької фірми Тrumpf, координатно-пробивні центри обробки листового металу фінської фірми Prima Power та японської фірми Амада, панелезгинальні комплекси Salvagnini, спеціального обладнання для лазерного зварювання та фарбування на автоматичних лініях датської фірми Ideal Line та швейцарської фірми GEMA, чим забезпечується висока точність і якість виготовлення виробів та можливість обробки великого обсягу матеріалів у стислі терміни.

В ПрАТ ,,УХЛ- маш,, працюють досвідчені фахівці, які досконало володіють комп’ютерними системами проектування і різними технологіями обробки листового металу, що дозволяє компанії широкий спектр послуг, а саме:

  • Проектування та виготовлення виробів згідно технічного завдання замовника;
  • Виготовлення виробів за конструкторською документацією замовника;
  • Лазерний розкрій листового металу;
  • Розкрій та виготовлення деталей на координатно- пробивних пресах;
  • Гнуття металу на автоматизованих верстатах;
  • Зварювання деталей та виробів на установках лазерного зварювання;
  • Фарбування деталей та виробів на автоматизованих фарбувальних лініях;
  • Виготовлення порошкової фарби, як кольорів RAL, так і за зразками замовника;
  • Виготовлення дослідних зразків виробів;
  • Доставку  продукції замовнику;

Лазерне різання листового металу


лазер Trumph

На сайті УХЛ-МАШ можна замовити послуги з лазерного різання металу. Компанія пропонує якісну обробку сталі. У нас вигідні ціни і своєчасне виконання замовлень. Гарантуємо вигідну співпрацю та професійну якість лазерного різання металу.


подробнее.png

Розкрій листового металу на координатно-пробивних пресах


amada-perf.jpg

УХЛ-МАШ пропонує послуги розкрою металу на координатно-пробивних пресах. Для роботи використовується обладнання «PRIMA-POWER» і «AMADA», яке має високу продуктивність. Замовте професійний розкрій металу від виробника металевих меблів УХЛ-МАШ.


подробнее.png

Гнуття листового металу


amada.jpg

Компанія УХЛ-МАШ пропонує гнуття листового металу за вигідною вартістю. Замовте послугу на сайті виробника металевих меблів. Компанія використовує обладнання «AMADA», яке відоме високою якістю роботи. Замовте професійне згинання листового металу в компанії УХЛ-МАШ.


подробнее.png

Панелезгинальний центр


panelegib.jpg   

Пропонуємо професійне згинання металу в компанії УХЛ-МАШ. Виконуємо роботи будь-якої складності в обумовлені терміни. Замовте згинання металу в компанії УХЛ-МАШ, і отримаєте якісні послуги за оптимальною ціною.

подробнее.png

Порошкове фарбуванняПрАТ "УХЛ-МАШ" надає послуги з порошкового фарбування виробів замовника. Звертайтеся в УХЛ-МАШ, щоб замовити професійне фарбування металу за вигідною ціною.

подробнее.png

Доставка вантажів


     

Замовити доставку товару по всій території України.

подробнее.png