Послуги
Телефонуйте в

Послуги компанії УХЛ-МАШ

Компанія "УХЛ-МАШ" надає послуги з проектування  і виготовлення виробів згідно технічного завдання замовника і виготовлення виробів з конструкторської документації замовника "під ключ" також & nbsp; Ми надаємо послуги з лазерного розкрою листових матеріалів, виготовлення деталей на координатно - револьверних пресах, згинанні листових деталей на згинальних пресах з ЧПУ і перформерах.

Новою послугою компанії є виробництво порошкових фарб як каталогових кольорів RAL, так і за вимогами замовника, а також фарбування виробів на автоматичних фарбувальних комплексах.
Наявність власного автопарку дозволяє компанії ,,УХЛ-маш,, швидко і ефективно виконувати замовлення клієнтів з доставки вантажів.

Лазерна порізка


лазер Trumph

На сайті УХЛ-МАШ можна замовити послуги з лазерного різання металу. Компанія пропонує якісну обробку сталі. У нас вигідні ціни і своєчасне виконання замовлень. Гарантуємо вигідну співпрацю та професійну якість лазерного різання металу.


подробнее.png

Розкрій листового металу


amada-perf.jpg

УХЛ-МАШ пропонує послуги розкрою металу на координатно-пробивних пресах. Для роботи використовується обладнання «PRIMA-POWER» і «AMADA», яке має високу продуктивність. Замовте професійний розкрій металу від виробника металевих меблів УХЛ-МАШ.


подробнее.png

Згинання листового металу


amada.jpg

Компанія УХЛ-МАШ пропонує згинання листового металу за вигідною вартістю. Замовте послугу на сайті виробника металевих меблів. Компанія використовує обладнання «AMADA», яке відоме високою якістю роботи. Замовте професійне згинання листового металу в компанії УХЛ-МАШ.


подробнее.png

Панелезгинний центр


panelegib.jpg   

Пропонуємо професійне згинання металу в компанії УХЛ-МАШ. Виконуємо роботи будь-якої складності в обумовлені терміни. Замовте згинання металу в компанії УХЛ-МАШ, і отримаєте якісні послуги за оптимальною ціною.

подробнее.png

Порошкове фарбуванняПрАТ "УХЛ-МАШ" надає послуги з порошкового фарбування виробів замовника. Звертайтеся в УХЛ-МАШ, щоб замовити професійне фарбування металу за вигідною ціною.

подробнее.png

Доставка вантажів


     

Замовити доставку товару по всій території України.

подробнее.png