Контактна інформація
Телефонуйте в

Контактні дані в місті Львів

Адреса
  • Львів, вул. Луганська, 10
  • Пн - Пт: з 9:00 до 18:00 (без обіду).
  • Субота - Неділя: вихідні.
Графік роботи Call-центру
  • Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
  • Субота: вихідний
  • Неділя: вихідний


Представництво компанії «УХЛ-Маш» у західному регіоні успішно функціонує з 2011 року, розташоване в 15 хв. їзди від центру м. Львова, в районі розташування ряду меблевих магазинів.

За час роботи, постійними клієнтами представництва стали більше 500 великих компаній, фабрик, заводів, складів Західного регіону України.

Представництво дотримується цінової та асортиментної політики центрального офісу компанії. На складі є завжди у наявності весь перелік серійних виробів «УХЛ-Маш» в кількості, яка задовольняє потреби, як малих фірм, так і великих заводів.

Виставковий зал дозволяє провести презентації виробів компанії, надати розширену консультацію покупцю.

Високій оперативності при виконанні замовлень сприяє наявність монтажної групи, яка у найкоротші строки проводить доставку, заніс, зборку та монтаж металевих меблів по території Західного регіону. Окрім цього організовуємо доставку товару по Львову, та перевізниками у інші міста.

Можлива допомога з підбору обладнання, проведення замірів на об’єктах, складання планів розміщення меблів, проведення презентацій тощо. Ми залюбки проконсультуємо Вас та допоможемо Вам обрати найоптимальніший варіант реалізації задуманого проекту.

Связаться с менеджером
Имя*
E-mail*
Телефон*
Сообщение*
Захист від автоматичного заповнення
 
Введіть символи з картинки*

* - Поля, обов'язкові для заповнення