Про компаніюНаш підхід
Телефонуйте в

Наш підхід

З моменту свого заснування наша компанія «УХЛ-МАШ» працює в рамках концепції сталого і стабільного розвитку, заснованого на взаємовигідній співпраці з усіма зацікавленими сторонами - клієнтами, співробітниками, постачальниками, дилерами. Ми не обмежуємося усними зобов'язаннями слідувати принципам корпоративної відповідальності. Ми завжди прагнемо зробити більше і тому сьогодні нам є, чим пишатися.

Наш підхід базується на наступних принципах:

Інновації - це основа нашого бізнесу.Швидкість нашого розвитку - наша конкурентна перевага.

Наші продукти, процеси та підходи постійно поліпшуються. Наші вимоги до самих себе постійно зростають. Кожен співробітник у своїй роботі бачить можливість для інновацій, навіть якщо ці можливості лежать за межами нашої повсякденної діяльності.

Клієнт в нашій компанії завжди в центрі уваги.

Все, що ми робимо, спрямоване на задоволення клієнта: продукти, які ми виробляємо, послуги, які надаємо. У всіх наших діях присутня турбота про клієнта і бажання бути йому корисними.

Все, що пов'язано з клієнтом, в нашій компанії має найвищий пріоритет.

Високий рівень якості.З моменту заснування наша компанія встановила високі стандарти якості, і кожен наш співробітник робить все можливе, щоб їх дотримуватися.

Ми шанобливо ставимося до праці і часу кожного, і вимагаємо відповідного ставлення у відповідь. При виробництві наша компанія використовує виключно сучасне високотехнологічне обладнання провідних світових виробників: «АMADA», «GEMA», «Ideal-Line», «Comp Air», «Srhoder», «Kawasaki», яке вирішує найскладніші завдання по випуску виробів з листового металу. ПрАТ «УХЛ-МАШ» має тверді позиції і займає лідируюче положення на ринку металевих меблів в Україні.

Професійна команда.


У нашій компанії зібралися співробітники, націлені на розвиток, постійне зростання і упевнений рух вперед. Нам нецікаво проживати сіру, одноманітну життя, без яскравих емоцій і постійних досягнень.