Welcome!

×

Choose a website language from the list of available onesIf no language is selected, the site will automatically switch to Ukrainian.

Про компанію Співпраця
Телефонуйте в

Співпраця з компанією УХЛ-МАШ.

coop.png

Український виробник металевих меблів «УХЛ-МАШ» постійно і безперервно розвивається, збільшуючи якість, асортимент продукції, відкриває нові торгові площі, розширюючи категорії клієнтів. Тому наша компанія готова до співпраці з новими великими компаніями, дилерами, постачальниками, пропонуючи для них унікальні умови. У компанії «УХЛ-МАШ» цінують стійкі, довгострокові, взаємовигідні відносини. Їх основою, на наш погляд, може бути лише прозорість і ясність. Ми надаємо ряд серйозних гарантій і переваг, які може дати тільки компанія з великим досвідом стабільної та впевненої роботи.

Понад двадцять років наша компанія спеціалізується на виробництві металевих меблів. Ми постійно розвиваємося і відкриті до взаємовигідної співпраці.

ДИЛЕРАМ

Компанія «УХЛ-МАШ» постійно розширює асортимент і збільшує кількість продажів своїх товарів. Ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці дилерів і оптових покупців металевих меблів.

Для початку роботи з компанією «УХЛ-МАШ» необхідно зв'язатися з нами. Ми підберемо зручну для вас форму співпраці і запропонуємо укласти договір.

Нашим дилерам пропонується програма співпраці, що включає в себе:

  • гнучку систему знижок на меблі в залежності від обсягу продажів;
  • стабільні ціни;
  • короткі терміни виготовлення і постачання продукції;
  • наявність на складі основної частини пропонованого асортименту меблів;
  • виготовлення меблів за індивідуальними проектами;
  • консультування співробітниками по вашим питанням;
  • оперативне надання необхідної для роботи інформації по телефону, електронній пошті і на web-сайті;
  • високоякісні металеві меблі на взаємовигідних умовах.

business.jpg

ОПТОВИМ ПОКУПЦЯМ

Запрошуємо до співпраці оптових покупців та дилерів у всіх регіонах України. «УХЛ-МАШ» пропонує вам широкий вибір металевих меблів власного виробництва за оптовими цінами.

Свої пропозиції надсилайте на нашу електронну адресу grigor@uhl-mash.com.ua

Ми будемо раді співпраці з вами і готові надати всю необхідну інформацію.

Чекаємо ваших заявок і будь-яких питань.