Корисні рекомендації
Телефонуйте в

Трохи про антивандальні шафи

Трохи про антивандальні шафи

Антивандальні шафи призначені в першу чергу для захисту телекомунікаційного, серверного та іншого обладнання. Їх зазвичай встановлюють в громадських місцях, таких як, під'їзди, сходові площадки, коридори і так далі. Потужна зварна металева конструкція забезпечує надійний захист від зовнішніх механічних факторів. Останнім часом почастішали випадки крадіжки або пошкодження телекомунікаційного обладнання, адже воно коштує не малих грошей і легкодоступне зловмисникові. Зафіксувавши антивандальний шафу на стіні і помістивши в нього обладнання можна не турбується про збереження дорогого вмісту.

Наша компанія УХЛ-МАШ займається виробництвом якісного металевого серверного обладнання. Наші антивандальні шафи спеціально розроблялися для умов експлуатації в нашій країні і виготовляються з товстостінної листової сталі, товщина якої становить 2 міліметри. У корпусі передбачені 4 монтажних отвори для анкерних болтів. Даний вид кріплення дуже надійний і зарекомендував себе з кращого боку. Доступ до вмісту організований за принципом засувною стінки, яка фіксується за допомогою надійного замку високої секретності. Дана конструкція виключає варіант злому за допомогою важеля (лом або монтування) так як поверхня антивандальної шафи не має суттєвих виступів або западин, за які можна зачепитися. Для полегшення установки обладнання наша шафа має спеціальні монтажні напрямні висотою в 7U (юнітів). Відстань між напрямними стандартна і становить 19 дюймів. Покриваються наші антивандальні шафи спеціальною високоміцною порошковою фарбою світло - сірого кольору.

Антивандальні шафи компанії УХЛ-МАШ зарекомендували себе як надійний, міцний і досить доступний спосіб розмістити і захистити своє телекомунікаційне або серверне обладнання. Вони успішно використовуються багатьма компаніями вже досить тривалий час.