Корисні рекомендації
Телефонуйте в

Одягові шафи від компанії виробника УХЛ-МАШ в Україні

Одягові шафи

Опис 

Одягові шафи (локери) спеціально розроблені для оснащення роздягальнях кімнат і приміщень призначених для зберігання змінного одягу. У одягових шафах зручно зберігати предмети гардероба, змінний робочий або ж спортивний одяг, а також особисті речі персоналу, відвідувачів. Шафи для одягу також широко використовуються і в навчальних або спортивних установах оскільки значно спрощують процес переодягання.

Металеві одягові шафи мають високий рівень міцності, практичності, надійності, а також стійкості до впливу зовнішніх фізичних і хімічних чинників, що особливо актуально в приміщеннях з високою кількістю відвідувачів, або не стандартними кліматичними умовами, наприклад високим рівнем вологості, в роздягальних приміщеннях лазень, басейнів, спортзалів. Одежні шафи поділяються на групи залежно від конструкції, габаритів, кількості полиць / секцій. Комплектація одягових шаф може відрізнятися в залежності від умов використання (число полиць, наявність гачків, спеціальних відділень тощо), а так само за типом замків. Найпопулярнішими вважаються двосекційні шафи для одягу. Кожна секція одягової шафи закривається на індивідуальний прапорцевий замок.

Двосекційні одежні шафи дуже зручні для зберігання змінного одягу працівників на промислових та виробничих підприємствах. Одна секція одежної шафи використовується для зберігання робочої форми, друга - для зберігання чистого верхнього одягу співробітника. Односекційні одежні шафи, досить часто використовуються для обладнання офісних приміщень так як вони мають сучасний привабливий дизайн.

Шафи для одягу за бажанням замовника можуть оснащуватися спеціальними лавками для одягових шаф, підставками для взуття, килимками, дзеркалами і різною кількістю внутрішніх відділень, вішалок і гачків. Існують і інші моделі одежних шаф, такі як одежні шафи з вбудованою сушаркою, вони використовуються в будівельних, ремонтних організаціях і спортивних закладах. Так само досить широке застосування отримали одягові шафи з похилим дахом. Це пов'язано з тим, що на дахах одежних шаф дуже часто забуваються особисті речі та головні убори.

У всіх одежних шафах компанії УХЛ-МАШ є полиця для головних уборів і перекладина з гачком для вішалок, за бажанням можна оснастити і полицею для взуття. Всі одежні шафи на дверях оснащені дворівневої перфорацією для кращої вентиляції вмісту. Шафи одежні комплектуються індивідуальними циліндричними прапорця замку фірми ЕUROLOCKS.

shkafy_odezhnye.jpg

Технічні характеристики

 Висота  1800
 Ширина  300,400,600,800
 Глубина  500
 Кількість відділень в секції  1,2,4
 Комплектація  полки, поперечини, гачки, дзеркальця, сушки для взуття...
 Товщина металу  0,5 - 0,8 мм
 Покриття  порошкове
 Колір  RAL 7035

Переваги наших одягових шаф

  • Висока міцність;
  • Довговічність;
  • Стійкість до впливу навколишнього середовища;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Підвищена зносостійкість;

Відео - Одягові шафи