Корисні рекомендації
Телефонуйте в

Дитячі шафи для одягу

Дитячі шафи для одягу

Дитячі шафи для одягу дуже зручні і практичні у використанні саме дітьми. Вони застосовуються для оснащення різних роздягалень в навчальних закладах, садках і так далі. Всередині, як правило, розміщуються і зберігаються одяг, взуття та особисті речі дітей.

Конструкторами компанії УХЛ-МАШ були розроблені шафи спеціально для використання дітьми. Висота наших шафок становить всього 1300 міліметрів, що значно підвищує комфорт використання саме дітьми, тому що вони можуть з легкістю дотягнутися до будь-якої точки внутрішнього простору. Враховуючи той фактор, що діти дуже активні ми виготовляємо наші шафи для одягу з листового металу, що значно збільшує термін служби і стійкість до механічних пошкоджень. Дитячі шафи обладнані двома поличками, для зберігання взуття та головних уборів, мають перекладину і гачки для одягу. Для провітрювання одягу передбачена спеціальна дворівнева перфорація, яка забезпечує необхідний рівень вентиляції. У конструкції дитячих шафок для одягу передбачено мінімальну кількість гострих кутів, щоб запобігти травмуванню дітей. Завдяки якісному порошковому фарбуванню і привабливого для дітей колірного компонування шафки відмінно впишуться в дизайн будь-якого закладу. Двері фіксуються в закритому положенні за допомогою магнітів.

Обладнуючи роздягальне приміщення нашими шафами ви не тільки підвищуєте зручність переодягання дітей та зберігання їх речей але і значно оптимізуєте простір! Адже тонкі стінки, можливість установки одне або двосекційних шаф для одягу значно економить корисну площу!

detskiy_shkaf_dlya_odezhdy_metallicheskiy a3k.JPG