Новини
Телефонуйте в

Виготовлення металевих шаф УХЛ-МАШ

Виготовлення металевих шаф

У даній статті ми розкриємо особливості та технології виготовлення металевих меблів на виробництві УХЛ-МАШ.

Використання новітніх технологій значно збільшує продуктивність і якість здійсненних робіт. Тому в першу чергу на цьому заводі було введено в експлуатацію новітнє високотехнологічне обладнання таких світових лідерів як: «АMADA», «GEMA», «Ideal-Line», «Comp Air», «Srhoder» і «Kawasaki», яке вирішує найскладніші завдання по випуску виробів з листового металу. Щоб найбільшою мірою реалізувати потенціал даного обладнання у нас працюють тільки висококваліфіковані та досвідчені фахівці. Над розробкою нової металевих меблів, поліпшенням конструкції та оптимізацією процесів виготовлення працює власне конструкторське бюро.

Перед серійним випуском і продажем всі наші металеві меблі проходить наступні етапи:
  1. Розробка та затвердження конструктиву;
  2. Створення віртуальної моделі і прорахунок всіх характеристик і навантажень;
  3. Виготовлення і тестування прототипів продукції;
  4. Доопрацювання конструкції виробу за результатами випробувань;


Процес та етапи виготовлення на прикладі металевої шафи:

1. Закуповується високоякісна холоднокатана листова сталь;


2. Робиться розкрій і перфорація металу на лазерному верстаті;

3. Готові шаблони гнуться на цифрових листозгинальних механізмах;


4. Якщо конструкція металевої шафи має зварний тип - всі деталі надійно і якісно приварюються за допомогою ЧПУ зварного апарату.


5. На наступному етапі поверхню деталей очищається, фосфатується і покривається якісною порошковою фарбою на автоматичній лінії фарбування;


6. Далі йде комплектовка або складання готових металевих шаф;
7. Останнім етапом виготовлення металевої шафи є пакування.

Ми виготовляємо не тільки серійну продукцію - за бажанням клієнта можна розробити і виготовити практично будь-який продукт з листового чорного металу або нержавіючої сталі різної товщини. 

Видео в галерее демонстрирует, как устроено производство УХЛ-МАШ. Предприятие расположено в городе Боярка, Киевской области. Удобная транспортная развязка и близость к столице помогает логистическим процессам. За счет этого поставки сырья и отправка готовой продукции проходят без задержек.

Технологические линии оборудованы станками с ЧПУ от мировых производителей:

  • Amada;
  • Truelaser;
  • Salvagnini.

В производственном цикле участвует оборудование для лазерной резки, обработки металла, координатно-пробивных работ. Для изготовления продукции используется надежный металл. Отдельные элементы – замки, метизы, фурнитура, поставляются в готовом виде нашими поставщиками.

Чтобы продукция сохраняла эксплуатационные качества, металлические элементы предварительно обрабатываются. Покрытие порошковой краской улучшает внешний вид и повышает износостойкость. Это делает мебель производства УХЛ-МАШ надежным и выгодным приобретением.

Галерея
Матеріали за темою:
Cannot find 'photo' template with page ''