Новини
Телефонуйте в

Столи для офісу: види і форми стільниць

Що варто знати про стільницю для офісного столу

Кожен з нас проводить на роботі велику кількість часу. І не важливо, найманий працівник ви чи власник компанії. З чим ми постійно стикаємося? З робочим місцем. А значить, з офісними меблями. Особливо це стосується столів. У будь-якій ситуації людина прагне до акуратності та зручності. Важливо також згадати про дизайн, але почнемо з вимог практичності.

Вибір починається з форми стільниці. Здавалося б, що тут вибирати. Береш квадратну, прямокутну, а може кутову? А різниця є. Квадратні більш компактні, а решта меблів без проблем стають поруч. Прямокутні – це повсякденний варіант. Вони відходять до класичних меблів, тому зустрічаються в кожному другому офісі. Кутові можна розмістити навіть в невеликому приміщенні. На них реально завантажити багато речей, ще й залишиться місце.

как выбрать офисный стол (1).png

Далі приходить час дизайну. Він повинен підходити під інтер'єр та матеріали, з якого зроблений стіл. Виробники пропонують різні варіанти. Можна вибирати між склом, металом, деревом і навіть пластиком. Але класичні варіанти завжди знаходять покупця. З моделлю визначилися, колір під інтер'єр підібрали, а далі якість і вартість. Де купити дешевше, краще і надійніше? Щороку міняти меблі не хочеться, тому як не прогадати?

Вибирати потрібно серед виробників, які хоча б з десяток років на ринку. Компанія УХЛ-МАШ давно зарекомендували себе з кращого боку. Вибирайте офісні столи від виробника. Ознайомтеся з повним асортиментом на сайті.