Новини
Телефонуйте в

Камери зберігання для торгівлі та виробництв

Камери зберігання для торгівлі та виробництв

Коміркові шафи (локери) призначені для зберігання одягу та особистого майна (сумки, інвентар, інструменти). Мають модульну конструкцію, що дозволяє вибудовувати місця зберігання речей і роздягальні потрібної довжини, висотою 1800 мм, з необхідною кількістю секцій. Кожні двері камери комплектуються замком, що відкривається поворотним або електронним ключем.

Де використовуються металеві локери?

У Києві камери схову зустрічаються повсюдно. Їх використання в установах торгівлі забезпечує комфорт відвідувачів, звільняючи руки та гарантуючи безпечне зберігання речей. Користувачами камер зберігання в Києві є установи та підприємства, відвідувачам яких має бути забезпечено тимчасове зберігання особистих речей:

 • магазини, супермаркети, торгові центри;
 • спортивні, оздоровчі комплекси;
 • басейни, сауни, SPA-центри;
 • адміністративні установи;
 • салони краси, перукарні;
 • садочки, школи, вузи.

Не менш потрібні локери серед організацій, яким необхідно організувати місця для окремого розташування речей співробітників (роздягальні). Металеві осередки для зберігання одягу та взуття встановлюються на:

 • підприємствах;
 • медзакладах;
 • в офісах.

Зберігання речей в Києві потрібно й установам, робота яких пов'язана з документацією та канцелярією. Меблі використовуються:

 • на складах;
 • в архівах;
 • фондами.

У кожної установи свої завдання. Містка камера зберігання в Одесі стане в пригоді для організації вокзалів, готелів, пансіонатів. Тоді як у Львові камера зберігання використовується туристами для особистих речей – на час екскурсій містом.

07_10_21.jpg

Особливості камер зберігання для підприємств Києва та України

Металеві камери зберігання речей підходять для використання практично в будь-яких приміщеннях. Універсальність меблів обумовлена їх численними перевагами.

Міцна конструкція. Одно- і двосекційні ящики для зберігання речей УХЛ-МАШ виробляються з легких листів міцного металу, без нерівностей і гострих стиків. Конструкція коміркових шаф є збірно-розбірною, кріплення – на саморізах. Матеріал утворює надійну жорстку раму, стійку до деформації.

Компактність, стійкість. Невелика глибина виробів дозволяє заощадити площу у вузьких і довгих приміщеннях. Завдяки попередній обробці та фарбуванню металеві бокси не іржавіють. Міцна пристінна конструкція зберігає стійкість навіть при максимальній завантаженості.

Місткість. Якщо планується облаштування автоматичних камер зберігання в Києві, допоможуть вироби УХЛ-МАШ. Обладнання відрізняється високою місткістю осередків: в боксах можна залишити особисті речі, сумки, ручну поклажу.

Екологічність. На відміну від шаф з ДСП, при виробництві металевих меблів не використовуються смоли та інші органічні сполуки, що здатні забруднити навколишнє середовище – в боксах можна безпечно утримувати обіди або покупки з продуктових супермаркетів.

Простий догляд. Покриття шаф допускає проведення дезінфекції спеціальними розчинами. В результаті чистки воно зберігає цілісність та естетичність.

Технічні аспекти меблів

 • Висота моделей становить 1800 мм, вага – 41,5 і 50 кг. Кількість секцій в локерах 1 або 2, ширина – 300 і 400 мм. Товщина металу, використовуваного для виробництва – 0,8-1,0 мм.
 • Основний колір фарбування боксів – світло-сірий (7075). Можливі варіанти фарбування в будь-який колір палітри RAL при узгодженні з менеджером.
 • Металеві коміркові шафи експлуатуються всередині приміщення при температурі повітря 0...+40 °C і відносній вологості до 80%.
 • Доступні моделі локерів – від 2 до 22 осередків.

Металеві шафи з осередками для зберігання можуть закриватися флажковою системою замикання, кодовим або безконтактним замком. Завдяки наявності спеціальних кріплень, секції об'єднуються в одну систему. А щоб спростити прибирання під корпусом, шафи для магазинів можуть комплектуватися ніжками. У каталозі УХЛ-МАШ представлені камери зберігання з металевими суцільними дверцятами. Якщо установа бажає здійснювати контроль речей, залишених відвідувачами в гардеробних, для організації камери зберігання у Львові та в інших містах країни можна замовити камери зберігання з прозорими акриловими дверми.

Металеві комірні шафи виготовляються відповідно до державних стандартів якості та безпеки. Інженери підприємства створюють меблі, використання яких дозволяє раціонально зонувати приміщення будь-якої конфігурації.